Minibager K 008-3

Výrobca: Kubota

Technické parametre
Prevádzková hmotnosť 980 kg
Šírka lyžice so zubami 368 mm
Objem lyžice [m 0,022
Max. sila kopania – rameno 4,5 kN
Max. sila kopania – lyžica 9,8 kN
Šírka gumových pásov 180 mm
Zarovnávacia radlica š x v 700/860 x 200 mm
Dĺžka 2750 mm
Výška 1420 mm
Šírka 860 mm
Motor Kubota E-TVCS
Výkon 7,4 kW
Palivo Nafta

 

Minibager Kubota K 008-3 je superkompaktný, vysoko spoľahlivý a efektívny. Je to minibager so zvýšenou ochranou obsluhy a je vhodný pre práce, kde je pracovný priestor limitovaný.

Viacnásobná ochrana hadíc – všetky hydraulické hadice sú unikátne ukryté v tele výložníka a naviac hydromotor výložníka predlžuje servisný interval K 008-3 zvýšením vonkajšej ochrany. Výborne chránený servisný port Vám vždy umožní ľahkú výmenu hydraulického oleja vďaka jeho chránenému umiestneniu vo vnútri výložníka.

Kubota používa do minibagrov vlastné motory, ktoré sú špeciálne skonštruované pre minibagre Kubota. Kubota E-TVCS motor, ktorému verí celý priemyselný svet, s efektívnym spaľovaním vytvoreným unikátnym systémom TVCS, redukuje výfukové emisie, hluk a vibrácie. Minibager Kubota K 008-3 má plne otvoriteľný kryt motora, čo umožňuje jednoduchý prístup ku všetkým komponentom motora.

Prostredníctvom hydraulicky nastaviteľnej šírky podvozku dokáže operátor minibagra Kubota K 008-3 v priebehu sekúnd zúžiť priechodnú šírku na 700 mm. Po prestavení dokáže minibager Kubota K 008-3 ľahko prejsť dvernými otvormi v budovách. Pri rozšírení pohybom páčky je možné zväčšiť šírku pásov na 860 mm a tým zvýšiť bočnú stabilitu o 15%.

Pre extra ochranu pri prevrátení je minibager Kubota K 008-3 štandardne vybavený sklopným systémom ROPS, ktorý nielen chráni, ale rovnako umožňuje jednoduchý transport a prejazd cez dverné otvory. Závesné body poskytujú bezpečné a jednoduché zdvíhanie pre transport.

Pre ďalšie informácie môžete volať na telefónne číslo 18 400, alebo nám napísať prostredníctvom nasledujúceho formulára:

Všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Norwit Slovakia spol. s r.o.
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, na účel a dobu vybavenia vašej požiadavky uvedenej vo formulári. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaše údaje nebudú sprístupnené, či poskytnuté tretím osobám.

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Odoberajte náš newsletter

Majte prehľad o našich novinkách a akciách

Chcem sa prihlásiť

Katalóg NORWIT

Stavebné stroje značiek Bomag, Kubota, Dr Schulze, Lissmac, CompAir, Barikell, Puzmeister a ich technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg KUBOTA

Minirýpadlá Kubota a nakladače Kubota. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg RAVO

Kompaktné zametacie vozidlo s vysávaním RAVO 5i Series. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg ťažká mechanizácia

Ťažká mechanizácia značky Bomag - valce, finišery, frézy, kompaktory.

Poslať poštou