Bager KX 057-4

Výrobca: Kubota

Technické parametre
Prevádzková hmotnosť 5545 kg
Šírka lyžice so zubami 680 mm
Objem lyžice [m 0,17
Max. sila kopania – rameno 24,5 kN
Max. sila kopania – lyžica 42,3 kN
Šírka gumových pásov 400 mm
Zarovnávacia radlica š x v 1960 x 410 mm
Dĺžka 5520 mm
Výška 2550 mm
Šírka 1960 mm
Motor Kubota V2607-DI
Výkon 33,8 kW
Palivo Nafta

Prvý minibager Kubota štvrtej generácie v triede 5,5 t, to je minibager Kubota KX 057-4. Tento pokrokový minibager v sebe spája spoľahlivosť, výkon a precízne elektronické ovládanie. Kombinácia výnimočného výkonu, neobmedzenej flexibility a mnohostrannosti predurčuje minibager Kubota KX 057-4 so svojou hmotnosťou 5,5 t k výkonnostne najsilnejším strojov v našej produktovej rade minibagrov. Nie je to len zásluhou dizajnu, ale oveľa viac je to zásluhou výnimočnej zdvihovej sily a stability stroja. A to aj keď ide o nasadenie rozličných prídavných zariadení, kde minibager Kubota KX 057-4 so systémom proporcionálneho nastavenia množstva hydraulického oleja dokáže zabezpečiť všetky požiadavky pre výkon a nasadenie.

Minibager Kubota KX 057-4 má modernú, bezpečnostnú kabínu, ktorá ponúka nielen veľa priestoru a komfortu pre prácu bez únavy, ale naviac, samozrejmosťou je zvyšovanie prepracovaného dizajnu a pohodlia obsluhy. Veľké panoramatické okná umožňujú nadštandardný priestorový výhľad. V kabíne je nastaviteľné sedadlo s dostatočným priestorom pre nohy operátora. Vďaka testom na ROPS – FOPS kabína minibagra Kubota KX 057-4 poskytuje výnimočnú pracovnú bezpečnosť obsluhy.

Kubota vyvinula pokrokový hydraulický systém, ktorý má aj minibager Kubota KX 057-4. Tento systém dodáva vyšší výkon pri nižšej spotrebe paliva podľa potreby, ktorá zodpovedá pozícií prestavných ventilov. Prestavné ventily rozdeľujú tlak troch hydraulických púmp podľa potreby, výsledkom čoho je, že rýpacie a planírovacie práce sa môžu vykonávať ľahko a exaktne.

Dĺžka a konštrukcia radlice boli konštruované tak, aby sa zuby lyžice mohli dotknúť až radlice. Táto vlastnosť jednoducho umožní uchopiť zeminu, ktorá sa nachádza pri radlici a pred strojom. Minibager Kubota KX 057-4 je štandardne vybavený systémom zamedzujúcim spadnutiu výložníka cez kontrolný ventil podľa ISO 8643.

Pre ďalšie informácie môžete volať na telefónne číslo 18 400, alebo nám napísať prostredníctvom nasledujúceho formulára:

Všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Norwit Slovakia spol. s r.o.
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, na účel a dobu vybavenia vašej požiadavky uvedenej vo formulári. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaše údaje nebudú sprístupnené, či poskytnuté tretím osobám.

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Odoberajte náš newsletter

Majte prehľad o našich novinkách a akciách

Chcem sa prihlásiť

Katalóg NORWIT

Stavebné stroje značiek Bomag, Kubota, Dr Schulze, Lissmac, CompAir, Barikell, Puzmeister a ich technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg KUBOTA

Minirýpadlá Kubota a nakladače Kubota. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg RAVO

Kompaktné zametacie vozidlo s vysávaním RAVO 5i Series. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg ťažká mechanizácia

Ťažká mechanizácia značky Bomag - valce, finišery, frézy, kompaktory.

Poslať poštou