Bager KX 080-4

Výrobca: Kubota

Technické parametre
Prevádzková hmotnosť 8195 kg
Šírka lyžice so zubami 800 mm
Objem lyžice [m 0,25
Max. sila kopania – rameno 38,1 kN
Max. sila kopania – lyžica 65,2 kN
Šírka gumových pásov 450 mm
Zarovnávacia radlica š x v 2200 x 500 mm
Dĺžka 6450 mm
Výška 2540 mm
Šírka 2200 mm
Motor Kubota E-TVCS
Výkon 47,8 kW
Palivo Nafta

Ak hľadáte moderný, efektívny a výkonný bager v triede 8 t, potom je Kubota KX 080-4 pre Vás ideálna voľba. Minibager Kubota KX 080-4 je vybavený dieselovým motorom s priamym vstrekovaním Kubota. Táto technológia v kombinácii s hydraulickým systémom vytvára predpoklady pre vysoký pracovný výkon v spojitosti s nízkou spotrebou paliva. Zároveň dôležité body pre údržbu motora, ako napr. vzduchový filter, palivový filter sa dajú vďaka veľkej kapote motora rýchlo a jednoducho kontrolovať.

Výsledkom vývoja a nového dizajnu sú najlepšie riešenia v oblasti presahu zadnej časti minibagra. Minimálny zadný rádius umožňuje obsluhe hlavne v úzkych priestoroch staveniska nerušene sa koncentrovať na samotné pracovné úkony. Malý zadný rádius výkyvu a postranná ochrana z oceľovej liatiny chránia kapotu motora a zadnú časť stroja v stiesnených priestoroch spoľahlivo pred neúmyselným poškodením.

Minibager Kubota KX 080-4 je štandardne vybavený pre funkciu výložníka systémom zamedzujúcim spadnutiu výložníka cez kontrolný ventil. V základnej výbave je taktiež elektrická palivová tankovacia pumpa. Prídavnú bezpečnosť zaisťuje automatická stop funkcia tankovania. Vďaka palivovej pumpe môže byť nádrž minibagra Kubota KX 080-4 naplnená na maximum do 3 minút.

Po náročných testoch a na základe vývojových poznatkov boli vyvinuté gumené pásy pre minibager Kubota KX 080-4. Konštrukcia pásov, montáž s ohľadom na pozíciu oceľových častí a oceľového jadra sú predurčené na rôznorodé možnosti nasadenia s predpokladanou dlhou dobou životnosti.

Pre ďalšie informácie môžete volať na telefónne číslo 18 400, alebo nám napísať prostredníctvom nasledujúceho formulára:

Všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Norwit Slovakia spol. s r.o.
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, na účel a dobu vybavenia vašej požiadavky uvedenej vo formulári. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaše údaje nebudú sprístupnené, či poskytnuté tretím osobám.

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Odoberajte náš newsletter

Majte prehľad o našich novinkách a akciách

Chcem sa prihlásiť

Katalóg NORWIT

Stavebné stroje značiek Bomag, Kubota, Dr Schulze, Lissmac, CompAir, Barikell, Puzmeister a ich technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg KUBOTA

Minirýpadlá Kubota a nakladače Kubota. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg RAVO

Kompaktné zametacie vozidlo s vysávaním RAVO 5i Series. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg ťažká mechanizácia

Ťažká mechanizácia značky Bomag - valce, finišery, frézy, kompaktory.

Poslať poštou