Minibager KX 101-3

Výrobca: Kubota

Technické parametre
Prevádzková hmotnosť 3520 kg
Šírka lyžice so zubami 575 mm
Objem lyžice [m 0,107
Max. sila kopania – rameno 15,9 kN
Max. sila kopania – lyžica 31,1 kN
Šírka gumových pásov 300 mm
Zarovnávacia radlica š x v 1550 x 335 mm
Dĺžka 4920 mm
Výška 2440 mm
Šírka 1550 mm
Motor Kubota E-TVCS
Výkon 22,9 kW
Palivo Nafta

Minibager Kubota KX 101-3 so simultánnymi operáciami, vysokým rypným výkonom a širokou škálou príslušenstva prináša vysoký výkon na úplne novej úrovni. Minibagre Kubota sú vyvíjané a navrhované ako minibagre so stabilitou č. 1. Výnimočné umiestnenie ťažiska na minibagri Kubota KX 101-3 poskytuje schopnosť pracovať s ťažkými nákladmi ľahko a jemne.

Veľmi dobre vyvážené rameno a lyžica garantuje pre minibager Kubota KX 101-3 neprekonateľnú pracovnú silu kedykoľvek ju budete potrebovať. Variabilne nastaviteľné hydraulické čerpadlo, ktoré priebežne nastavuje požadovaný tlak a prietok hydraulického oleja v závislosti od zaťaženia zefektívňuje využitie motora a jeho spotrebu. Kombinácia dvoch variabilných čerpadiel a jedného zubového umožňuje pohyby ramena, lyžice, výložníka a otáčanie súčasne.

Maximálny prietok oleja pre minibager Kubota KX 101-3 v pomocnom okruhu môže byť menený alebo nastavovaný jednoduchým stláčaním tlačidla, nie je potrebné použitie žiadnych ďalších nástrojov. To zjednodušuje použitie rôzneho príslušenstva, ako napríklad hydraulické kladivá, svahovacie lyžice, vrtáky. Kedykoľvek môžete nastaviť prietok v závislosti od práve vyžadovanej potreby kontroly.

Pre ďalšie informácie môžete volať na telefónne číslo 18 400, alebo nám napísať prostredníctvom nasledujúceho formulára:

Všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Norwit Slovakia spol. s r.o.
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, na účel a dobu vybavenia vašej požiadavky uvedenej vo formulári. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaše údaje nebudú sprístupnené, či poskytnuté tretím osobám.

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Odoberajte náš newsletter

Majte prehľad o našich novinkách a akciách

Chcem sa prihlásiť

Katalóg NORWIT

Stavebné stroje značiek Bomag, Kubota, Dr Schulze, Lissmac, CompAir, Barikell, Puzmeister a ich technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg KUBOTA

Minirýpadlá Kubota a nakladače Kubota. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg RAVO

Kompaktné zametacie vozidlo s vysávaním RAVO 5i Series. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg ťažká mechanizácia

Ťažká mechanizácia značky Bomag - valce, finišery, frézy, kompaktory.

Poslať poštou