Kolesový nakladač R 065

Výrobca: Kubota

Technické parametre
Šírka 1680 mm
Výška 2480 mm
Svetlá výška vyklápania 2605 mm
Výkon 34,8 / 47,3 kW / PS
Hmotnosť 4390 kg

Všetko je nové, vnútri aj zvonka, pripravené pre akúkoľvek prácu, ktorú mu dáte. Od Kuboty, značky veľmi dobre známej z oblasti minirýpadiel, prichádza na trh nový kolesový nakladač navrhnutý tak, aby bola práca vykonaná rýchlejšie a pre obsluhu pohodlnejšie. Vďaka spoľahlivému motoru Kubota a elektronickej hydrostatickej prevodovke (HST) dosiahnete viac efektívne vykonanej práce. HST prevodovka má 4 prevádzkové mody, každý prispôsobený na prevádzku v špecifických podmienkach. Nakladač Kubota R082 sa tiež vyznačuje excelentnou točiacou silou, výbornou manévrovateľnosťou a bezpečnou stabilitou v akýchkoľvek pracovných podmienkach.

Nakladač Kubota R082 je poháňaný robustným dieselovým motorom Kubota s výkonom 62,5 HP. Motor šetrný k životnému prostrediu s filtrom pevných častíc (DPF), ktorý spĺňa emisné normy III B. Motor sa vyznačuje nízkou hladinou hluku, nízkymi vibráciami a nízkou spotrebou paliva.

Nakladač pracuje hladko, rýchlo a efektívne, vďaka Kubota elektrostatickej prevodovke. Jej 4 prevádzkové mody sú zoptimalizované pre špecifické typy práce s nakladačom a operátor si môže vybrať správny mod pre akúkoľvek prácu.

1. Normal
Mod Normal Vám umožní rýchly štart pre nakladanie, prevážanie, zbieranie piesku alebo štrku atď.

2. Power
Pre ukladanie, kopanie a iné práce, kde je potrebná extra trakčná sila. Power mod zvyšuje trakčnú silu o 40%.

3. Eco
Eco mod zlepšuje účinnosť paliva o 10-15%, čo Vám umožní pracovať dlhšie bez prestávky na dotankovanie paliva. Lepšia účinnosť paliva je úsporná voči životnému prostrediu a tiež aj pre Váš rozpočet.

4. Príslušenstvo
Mod Príslušenstvo vyberte pri práci o zametačom, kosačkou, atď. Môžete potom nastaviť a udržiavať presnú rýchlosť pre príslušenstvo využitím otáčok motora (prietok pomocného hydraulického okruhu) otočným ovládačom, ktoré je nezávislé od rýchlosti pojazdu. Navyše pri mode Príslušenstvo je max. rýchlosť pojazdu 4,8 km/h.

Pre ďalšie informácie môžete volať na telefónne číslo 18 400, alebo nám napísať prostredníctvom nasledujúceho formulára:

Všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Norwit Slovakia spol. s r.o.
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, na účel a dobu vybavenia vašej požiadavky uvedenej vo formulári. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaše údaje nebudú sprístupnené, či poskytnuté tretím osobám.

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Odoberajte náš newsletter

Majte prehľad o našich novinkách a akciách

Chcem sa prihlásiť

Katalóg NORWIT

Stavebné stroje značiek Bomag, Kubota, Dr Schulze, Lissmac, CompAir, Barikell, Puzmeister a ich technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg KUBOTA

Minirýpadlá Kubota a nakladače Kubota. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg RAVO

Kompaktné zametacie vozidlo s vysávaním RAVO 5i Series. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg ťažká mechanizácia

Ťažká mechanizácia značky Bomag - valce, finišery, frézy, kompaktory.

Poslať poštou