Kolesový nakladač R 082

Výrobca: Kubota

Technické parametre
Šírka 1725 mm
Výška 2480 mm
Svetlá výška vyklápania 2530 mm
Výkon 34,8 kW
Hmotnosť 4800 kg

Všetko je nové, vnútri aj zvonka, pripravené pre akúkoľvek prácu, ktorú mu dáte. Od Kuboty, značky veľmi dobre známej z oblasti minirýpadiel, prichádza na trh nový kolesový nakladač navrhnutý tak, aby bola práca vykonaná rýchlejšie a pre obsluhu pohodlnejšie. Vďaka spoľahlivému motoru Kubota a elektronickej hydrostatickej prevodovke (HST) dosiahnete viac efektívne vykonanej práce. HST prevodovka má 4 prevádzkové mody, každý prispôsobený na prevádzku v špecifických podmienkach. Nakladač Kubota R082 sa tiež vyznačuje excelentnou točiacou silou, výbornou manévrovateľnosťou a bezpečnou stabilitou v akýchkoľvek pracovných podmienkach.

Nakladač Kubota R082 je poháňaný robustným dieselovým motorom Kubota s výkonom 62,5 HP. Motor šetrný k životnému prostrediu s filtrom pevných častíc (DPF), ktorý spĺňa emisné normy III B. Motor sa vyznačuje nízkou hladinou hluku, nízkymi vibráciami a nízkou spotrebou paliva.

Nakladač pracuje hladko, rýchlo a efektívne, vďaka Kubota elektrostatickej prevodovke. Jej 4 prevádzkové mody sú zoptimalizované pre špecifické typy práce s nakladačom a operátor si môže vybrať správny mod pre akúkoľvek prácu.

1. Normal
Mod Normal Vám umožní rýchly štart pre nakladanie, prevážanie, zbieranie piesku alebo štrku atď.

2. Power
Pre ukladanie, kopanie a iné práce, kde je potrebná extra trakčná sila. Power mod zvyšuje trakčnú silu o 40%.

3. Eco
Eco mod zlepšuje účinnosť paliva o 10-15%, čo Vám umožní pracovať dlhšie bez prestávky na dotankovanie paliva. Lepšia účinnosť paliva je úsporná voči životnému prostrediu a tiež aj pre Váš rozpočet.

4. Príslušenstvo
Mod Príslušenstvo vyberte pri práci o zametačom, kosačkou, atď. Môžete potom nastaviť a udržiavať presnú rýchlosť pre príslušenstvo využitím otáčok motora (prietok pomocného hydraulického okruhu) otočným ovládačom, ktoré je nezávislé od rýchlosti pojazdu. Navyše pri mode Príslušenstvo je max. rýchlosť pojazdu 4,8 km/h.

Pre ďalšie informácie môžete volať na telefónne číslo 18 400, alebo nám napísať prostredníctvom nasledujúceho formulára:

Všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Norwit Slovakia spol. s r.o.
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, na účel a dobu vybavenia vašej požiadavky uvedenej vo formulári. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaše údaje nebudú sprístupnené, či poskytnuté tretím osobám.

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Odoberajte náš newsletter

Majte prehľad o našich novinkách a akciách

Chcem sa prihlásiť

Katalóg NORWIT

Stavebné stroje značiek Bomag, Kubota, Dr Schulze, Lissmac, CompAir, Barikell, Puzmeister a ich technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg KUBOTA

Minirýpadlá Kubota a nakladače Kubota. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg RAVO

Kompaktné zametacie vozidlo s vysávaním RAVO 5i Series. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg ťažká mechanizácia

Ťažká mechanizácia značky Bomag - valce, finišery, frézy, kompaktory.

Poslať poštou