Minibager U 17-3

Výrobca: Kubota

Technické parametre
Prevádzková hmotnosť 1650 kg
Šírka lyžice so zubami 450 mm
Objem lyžice 40 l
Max. sila kopania – rameno 8,5 kN
Max. sila kopania – lyžica 15,2 kN
Šírka gumových pásov 230 mm
Zarovnávacia radlica š x v 990/1240 x 265 mm
Dĺžka 3545 mm
Výška 2340 mm
Šírka 1240 mm
Motor Kubota E-TVCS
Výkon 11,8 kW
Palivo Nafta

Minibager Kubota U 17-3 prináša s Kubota výhodami viac univerzálnosti a výkonu. Použitie nových krátko zošikmených gumových pásov minimalizuje vibrácie počas pojazdu. Minibager Kubota U 17-3 bol navrhnutý pre zabezpečenie excelentnej pracovnej hĺbky a dosahu. Možnosť predĺženia radlice optimalizuje vzdialenosť medzi lyžicou a radlicou, robí tak prácu rýchlejšou a efektívnejšou pri zhŕňaní zeminy v blízkosti stroja.

Pre zväčšenie spoľahlivosti v riskantných podmienkach, ako napr. demolačné práce s kladivom, má minibager Kubota U 17-3 zmenenú pozíciu hydromotora nad výložník, ako prevenciu proti jeho poškodeniu. Rovnako je zvýšená sila zdvihu a to zväčšením priemeru piestu a optimalizáciou hydraulického tlaku.

Kubota navrhla minibager U 17-3 pre zabezpečenie excelentnej pracovnej hĺbky a dosahu. Možnosť predĺženia radlice optimalizuje vzdialenosť medzi lyžicou a radlicou, robí tak prácu rýchlejšou a efektívnejšou pri zhŕňaní zeminy v blízkosti minibagra.

Minibager s nulovým presahom

Nulový presah v prevedení minibagra Kubota U 17-3 poskytuje 360° otáčania s excelentnou stabilitou a jemnou kontrolou kombinovanou s neprekonateľnou silou a spoľahlivosťou. To znamená, bez limitov, kdekoľvek chcete vykonávať prácu v hustej premávke alebo vo vnútri budov.

Pre zväčšenie spoľahlivosti v riskantných podmienkach, ako napr. demolačné práce s kladivom, zmenila Kubota pre minibager U 17-3 pozíciu hydromotora nad výložník, ako prevenciu proti jeho poškodeniu. Rovnako bola zväčšená sila zdvihu a to zväčšením priemeru piestu a optimalizáciou hydraulického tlaku.

Pre ďalšie informácie môžete volať na telefónne číslo 18 400, alebo nám napísať prostredníctvom nasledujúceho formulára:

Všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Norwit Slovakia spol. s r.o.
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, na účel a dobu vybavenia vašej požiadavky uvedenej vo formulári. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaše údaje nebudú sprístupnené, či poskytnuté tretím osobám.

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Odoberajte náš newsletter

Majte prehľad o našich novinkách a akciách

Chcem sa prihlásiť

Katalóg NORWIT

Stavebné stroje značiek Bomag, Kubota, Dr Schulze, Lissmac, CompAir, Barikell, Puzmeister a ich technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg KUBOTA

Minirýpadlá Kubota a nakladače Kubota. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg RAVO

Kompaktné zametacie vozidlo s vysávaním RAVO 5i Series. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg ťažká mechanizácia

Ťažká mechanizácia značky Bomag - valce, finišery, frézy, kompaktory.

Poslať poštou