Minibager U 48-4

Výrobca: Kubota

Technické parametre
Prevádzková hmotnosť 4775 kg
Šírka lyžice so zubami 600 mm
Objem lyžice [m 0,14
Max. sila kopania – rameno 22,0 kN
Max. sila kopania – lyžica 33,0 kN
Šírka gumových pásov 400 mm
Zarovnávacia radlica š x v 1960 x 410 mm
Dĺžka 5330 mm
Výška 2550 mm
Šírka 1960 mm
Motor Kubota V2607-DI
Výkon 28,8 kW
Palivo Nafta

V spojení požadovaného výkonu a univerzálnosti použitia aj v náročných podmienkach je minibager Kubota U 48-4 pripravený zdolať akúkoľvek výzvu. Tento moderný 4,7 t minibager bol navrhnutý tak, aby pracoval s excelentnou stabilitou účinne dokonca aj tam, kde je pracovný priestor limitovaný. Univerzálnosť je zdokonalená dvomi prídavnými okruhmi ako štandard a tiež jemným riadením prietoku oleja. Vylepšená rýpna a dvíhacia sila, hladší pojazd, to všetko má minibager Kubota U 48-4.

Nulový presah kabíny je kľúčové vylepšenie pre minibagre Kubota. Neprekonateľný výkon, otáčanie o 360° bez obáv a excelentná stabilita predurčujú minibager Kubota U 48-4 na práce bez limitov, ktoré by mohli ovplyvniť Váš výkon hlavne tam, kde je pracovný priestor limitovaný.

Pre minibager Kubota U 48-4 je Vaše pohodlie naozaj na prvom mieste. Luxusná kabína zahŕňa špičkové sedadlo, širší vchod do kabíny umožňuje jednoduchší vstup a výstup do a z kabíny. Systém ochrany proti prevráteniu ROPS a ochrany operátora OPG maximalizujú bezpečnosť. Prevádzkyschopnosť je značne vylepšená oveľa jednoduchšími funkciami ako kedykoľvek predtým.

Váš minibager Kubota U 48-4 je chránený Kubota špičkovým „Anti-theft“ systémom proti krádeži. Ako funguje Kubota „anti-theft“ systém? Minibager Kubota U 48-4 je možné naštartovať len s naprogramovanými kľúčmi. Pri pokuse o naštartovanie minibagra s nenaprogramovaným kľúčom sa aktivuje bezpečnostný alarm. Nový vylepšený systém zahŕňa signalizáciu upozornenia, aby operátor vybral kľúč zo zapaľovania po ukončení prevádzky.

Hoci je minibager Kubota U 48-4 najmodernejšie minirýpadlo, jeho údržba je ešte jednoduchšia. Vďaka plne otvoriteľnému zadnému a bočnému krytu kapoty je motor, kontrolné ventily a rôzne komponenty veľmi ľahko dosiahnuteľné pre jednoduchú kontrolu a prípadné opravy.

Pre ďalšie informácie môžete volať na telefónne číslo 18 400, alebo nám napísať prostredníctvom nasledujúceho formulára:

Všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Norwit Slovakia spol. s r.o.
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, na účel a dobu vybavenia vašej požiadavky uvedenej vo formulári. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaše údaje nebudú sprístupnené, či poskytnuté tretím osobám.

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Odoberajte náš newsletter

Majte prehľad o našich novinkách a akciách

Chcem sa prihlásiť

Katalóg NORWIT

Stavebné stroje značiek Bomag, Kubota, Dr Schulze, Lissmac, CompAir, Barikell, Puzmeister a ich technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg KUBOTA

Minirýpadlá Kubota a nakladače Kubota. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg RAVO

Kompaktné zametacie vozidlo s vysávaním RAVO 5i Series. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg ťažká mechanizácia

Ťažká mechanizácia značky Bomag - valce, finišery, frézy, kompaktory.

Poslať poštou