Bager U 55-4

Výrobca: Kubota

Technické parametre
Prevádzková hmotnosť 5400 kg
Šírka lyžice so zubami 600 mm
Objem lyžice [m 0,16
Max. sila kopania – rameno 27,2 kN
Max. sila kopania – lyžica 42,3 kN
Šírka gumových pásov 400 mm
Zarovnávacia radlica š x v 1960 x 410 mm
Dĺžka 5500 mm
Výška 2550 mm
Šírka 1960 mm
Motor Kubota V2607-DI
Výkon 33,8 kW
Palivo Nafta

Minibager Kubota U 55-4 je poháňaný motorom Kubota s priamym vstrekovaním s výkonom 46 PS. Motor je zkonštruovaný tak, aby maximalizoval rýpnu silu a dvíhací výkon, s ohľadom na zníženie hluku a vibrácií.

Minibager Kubota U55-4 odovzdáva lyžici rýpnu silu 42,3 kN. Jeho výkonné a dobre vyvážené rameno a lyžica umožňujú obsluhe kopať rýchlejšie a efektívnejšie, dokonca aj v náročných podmienkach.

Systém automatického radenie rýchlosti umožňuje automatickú zmenu rýchlosti pojazdu minibagra z vysokej na nízku, v závislosti od trakčnej sily a terénu. Tento systém poskytuje operátorovi jemnejšie ovládanie minibagra počas rozhŕňania radlicou alebo pri otáčaní. Minibager Kubota U 55-4 môže mať radlicu zvýšenú na 410 mm a medzera medzi radlicou a krajom lyžice je týmto optimalizovaná pre jednoduché čistenie a vyrovnávanie.

Minibager Kubota U 55-4 je charakteristický jednoduchou prevádzkou. Premyslený dizajn podložiek pod zápästie zlepšuje ovládanie a znižuje únavu operátora. Vhodné, prstom ovládané prepínače poskytujú operátorovi jednoduché prepínanie kontroly proporcionálneho prietoku SP1 a SP2. Ukazovákom ovládaný ON/OFF vypínač umožňuje jednoduchú používanie špeciálnych aplikácií, ktoré vyžadujú konštantný prietok oleja.

Pre ďalšie informácie môžete volať na telefónne číslo 18 400, alebo nám napísať prostredníctvom nasledujúceho formulára:

Všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Norwit Slovakia spol. s r.o.
Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, na účel a dobu vybavenia vašej požiadavky uvedenej vo formulári. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaše údaje nebudú sprístupnené, či poskytnuté tretím osobám.

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Odoberajte náš newsletter

Majte prehľad o našich novinkách a akciách

Chcem sa prihlásiť

Katalóg NORWIT

Stavebné stroje značiek Bomag, Kubota, Dr Schulze, Lissmac, CompAir, Barikell, Puzmeister a ich technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg KUBOTA

Minirýpadlá Kubota a nakladače Kubota. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg RAVO

Kompaktné zametacie vozidlo s vysávaním RAVO 5i Series. Informácie a technické údaje.

Poslať poštou

Katalóg ťažká mechanizácia

Ťažká mechanizácia značky Bomag - valce, finišery, frézy, kompaktory.

Poslať poštou